Kompleksowe wsparcie biznesu

Otaczamy naszych Klientów profesjonalnym wsparciem biznesowym. W całości przejmujemy na siebie ciężar wszystkich obowiązków związanych z formalno-prawnymi aspektami działalności, dbając przede wszystkim o pełne zrozumienie potrzeb, satysfakcję i sukces naszych Klientów.

Windykacja przedsądowa, sądowa oraz zagraniczna, ustalenia majątkowe, monitoring płatności

W zakresie wspierającym działania backofficowe realizowane na zlecenie Klienta obejmują m.in. pozyskiwanie, potwierdzania i weryfikację danych na zlecenie Klienta, weryfikację baz danych w trakcie wywiadów telefonicznych, obsługa zamówień i reklamacji, serwisy informacyjne jak i monitoring oraz windykację należności.

Obsługa baz danych

Budujemy i zarządzamy w sposób profesjonalny powierzonymi nam bazami danych co obejmuje m.in. wprowadzanie informacji o klientach z rejestrów, ankiet pozyskiwanych w trakcie wywiadów, kwestionariuszy oraz innych dostępnych źródeł, prowadzenie historii relacji z klientami, uaktualnianie, uzupełnianie i eliminowanie powtarzających się danych (deduplikacja danych), segmentację baz danych wg określonych kryteriów.